image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Відкрили меморіальну дошку керівнику «Романтиків»

16:58 22.04.2015

IMG_475015 квітня в Таврійському державному агротехнологічному університеті згадували місцеву легенду — творця і багаторічного очільника народного естрадного оркестру «Романтики» Олександра Івановича Чигріна. Під час зборів нинішні студенти вишу дізналися багато цікавого про історію становлення та розвитку творчого колективу.

Загалом за десятиліття існування оркестру, з 1949 по 1992 роки через незчисленні репетиції та концерти пройшло понад 400 учасників. Більшість з них донині працює в сільськогосподарському виробництві. Серед колишніх музикантів оркестру 6 докторів наук, 8 кандидатів та доцентів, що плідно працюють в навчальному закладі. Всі вони із теплом пригадують роки, проведені в колективі, що очолював Олександр Чигрін.

Народний естрадний оркестр «Романтики» був не тільки візиткою тоді ще інституту механізації сільського господарства. Серед його досягнень слід відзначити три зарубіжних гастролі до НДР, Польщі та Франції, а також один Гран-Прі міжнародного музичного конкурсу в Тбілісі «Крцанісі-84».

Вшановуючи величезні досягнення колективу та особисті досягнення Олександра Івановича Чигріна, 15 квітня за ініціативи учасників оркестру та за сприяння ректора університету Володимира Кюрчева на будівлі центру культури та дозвілля було відкриту пам’ятну дошку незмінному керівнику колективу «Романтики».Як відзначили учасники заходу, цей пам’ятний знак — то лише найменше, що можуть зробити учасники народного естрадного оркестру, аби вшанувати великого музиканта.