image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

ВДАЇ доповідає

11:49 27.04.2015

ВДАІ з обслуговування м. Мелітополь Мелітопольського району  ГУМВС України в Запорізькій області доповідає, що з метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування, вулиць населених пунктів та залізничних переїздів на території обслуговування  після закінчення зимового сезону 2014-2015 років і належної підготовки їх до літнього періоду експлуатації 2015 року, у період з 23 березня по 19 квітня 2015 року було проведено весняний комісійний огляд автомобільних доріг, вулиць населених пунктів і залізничних переїздів.

До складу комісій залучено представників філії Мелітопольська ДЕД, власників залізничних переїздів, комунальних організацій (по вулицях населених пунктів) та представників засобів масової інформації.

Під час огляду складено відповідні акти в яких зафіксовано стан покриття проїзної частини , узбіч, смуги відведення, придорожніх територій, тротуарів, автопавільйонів, технічних засобів організації дорожнього руху, зовнішнього освітлення, розміщення рекламоносіїв та малих архітектурних форм. Підчас проведення обстеження демонтовано 5 рекламоносіїв кустарного виробництва. Особливу увагу під час огляду звернено на організацію роботи щодо   облаштування аварійно-небезпечних ділянок, місць концентрації ДТП та забезпеченню нормативного освітлення наземних пішохідних переходів. Перевірено відповідність встановлення дорожніх знаків 3.1 «Рух заборонено», 3.21 «В’їзд заборонено», 3.29 «Обмеження максимальної швидкості», 5.45/5.46 «Початок/кінець населеного пункту» (білий фон) вимогам п. 12.10, 12.10(1), 12.10(2) та розділу 33 Правил дорожнього руху України.

Проведено перевірку облаштування залізничних переїздів, через які здійснюється автобусний рух відповідно до вимог п. 2.23 Інструкції з улаштування та експлуатації залізничних переїздів ЦП-0174 (наявність переїзною сигналізації з автоматичними шлагбаумами, що перекривають проїзну частину дороги на всю ширину в обох напрямках руху).

Виявлені недоліки в утриманні доріг та обсяги першочергових робіт з їх ліквідації відображено в актах огляду із зазначенням строків завершення робіт.

Під час проведення весняного комісійного обстеження визначено ділянки вулиць м. Мелітополь  з найбільшою кількістю недоліків, у тому числі ямковістю дорожнього покриття, а саме;

Перехрестя вул. В.Інтернаціоналістів – вул. Крупської,

Перехрестя вул. Леваневського – вул. Крупської,

Вул. Каховськешосе ділянка залізничних переїздів ПЧ -4 (1226), «Київ-Дніпровське»МППЖТ,

Перехрестя вул. Дзержинського  – вул.Профінтерна,

Перехрестя вул. В.Інтернаціоналістів – вул. Ломоносова.

За підсумками обстеження складено 8 адміністративних протоколів стосовно посадових осіб на яких покладено відповідальність за експлуатаційне утримання автомобільних доріг, вулиць населених пунктів і залізничних переїздів. Направлено 8 приписів та 5 вимог на усунення виявлених недоліків, підготовлено 7 інформацій щодо недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі( 3 з яких- до органів прокуратури