image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Майстерність односельців дивує й зачаровує

14:24 29.04.2015

IMG_3823В Новомиколаївському шкільному музеї періодично проводяться тематичні виставки. Неодноразово школярі споглядали декоративно-ужиткове мистецтво односельців: вироби з дерева, пластику, солоного тіста, вишивки, орігамі, квілінг.

Цього разу учні ознайомилися з роботами жительки села Маяк Світлани Осипової, яка поділилася «секретами» майстерності вишивки бісером. Як живі, дивилися на відвідувачів ікони Матері Божої, Св. Василія, Св. Катерини та ін. Увазі учнів були представлені також кілька вишитих бісером робіт учениці Новгородківської ЗШ Шипиленко Євгенії.

Відвідувачі музею вперше побачили роботи художниці-аматорки Альони Тригуб, яка працює вихователем у дитячому садочку «Сонечко». Старшокласники задивлялись на пейзажі (олія), де зображені пори року. Особливу увагу молодших школярів привертали картини «Зимовий вечір», «Повернення», «Олень». Авторка розповіла, що перейняла хист до малювання від свого батька В.В.Горба. Його малюнкам (олівець), серед яких «Українка», «Тарас Бульба», «Козаки», «Воїни» — понад 40 років. Це сімейна реліквія, пам’ять про батька і діда.