image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

День цивільної оборони в Костянтинівському ліцеї «Ерудит»

14:35 29.04.2015

24 квітня у школі відбувся Єдиний День Цивільної оборони, який розпочався підняттям прапора та проведенням радіогазети «День Цивільної оборони».

IMG_2410Учні отримали інформацію про мету проведення Єдиного Дня Цивільної оборони, прослухали правила поведінки під час пожежі, під час евакуації, дії при виникненні загрози радіаційного забруднення навколишнього середовища.

Об 11.10 відбулася евакуація. Дякуючи злагодженим діям штабу Цивільного захисту ліцею, педагогів та учнів, евакуація пройшла успішно.

За сигналом тривоги всі учні, вчителі, технічні працівники евакуювалися на подвір’я школи за 3 хвилини 30 секунд. Наступним етапом у проведенні Дня ЦО були завдання для команд учнів згідно з отриманими секретними пакетами. Представники класів на швидкість накладали та виготовляли ватно-марлеві пов’язки, відповідали на питання вікторини. Азарту та радості додали військово-спортивні змагання, де всі бажаючі на швидкість одягали протигази, спецодяг та імітували розчищення розвалів.

День цивільної оборони в ліцеї пройшов організовано, динамічно і цікаво. Цей день цивільної оборони був, на щастя, лише навчальним, та з впевненістю можна сказати, що учні ліцею у разі надзвичайної ситуації будуть адекватно на неї реагувати, що врятує не одне життя.