image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

МОДПІ повідомляє

«Пульс податкової» — унікальний сервіс зворотного зв’язку Державної фіскальної служби з платниками податків»

Антикорупційний сервіс Державної фіскальної служби України «Пульс»— унікальний сервіс, що приймає звернення громадян з проблемних питань роботи відомства.

Завдяки сервісу «Пульс» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти зовнішньоекономічної діяльності, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Державної фіскальної служби  й оперативно вирішити суперечливі питання,  що виникають не тільки у сфері адміністрування податків, а й під час здійснення митного контролю і митного оформлення.

Завдання податківців — переконати платників податків в тому, що виявлення своєї громадської активності є ефективним механізмом співпраці та подолання основних проблем, які виникають у системі оподаткування.

Результатом такої роботи стане викоріння корупції в органах фіскальної служби, стрімке зростання податкової культури у суспільстві та покращання сервісу обслуговування платників податків.

«Пульс податкової» – це гаряча телефонна лінія, що працює за принципом call-back (податківці не тільки приймуть звернення, але й потім повідомлять про результати перевірки та вжиті заходи).

Номер цілодобової телефонної лінії сервісу «Пульс»: (044) 284-00-07.