image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До Зведеного бюджету України було перераховано 177,1 мільйонів гривень

За перші чотири місяці поточного року від платників м. Мелітополя та Мелітопольського району надійшло 177,1 млн. грн. податкових платежів, зокрема до Державного бюджету – 66,2 млн. грн., до Місцевого бюджету – 110,9 млн. грн.

Навіть у складних економічних умовах надходження до бюджетів усіх рівнів мають стабільний «характер», — розповіла заступникначальника Сусана Гаврилова. За її словами, показник надходжень за січень-квітень поточного року перевищує рівень минулорічних майже на 42 млн. грн. Найбільше платники сплатили податку на доходи фізичних осіб – 73,4 млн. грн, податку на прибуток – 15,7 млн. грн, податку на додану вартість – 19,2 млн. грн, плати за землю-19,6 млн. грн, єдиного податку -15,6 млн. грн, акцизного податку – 13,8 млн. грн, військового збору- 7,3 млн. грн.

Також пильна увага приділяється надходженням по єдиному соціальному внеску, так з початку поточного року надійшло 186,3 млн.грн.

Такі високі показники надходжень до бюджету досягнуті завдяки застосуванню в Мелітопольській ОДПІ ефективних методів адміністрування податкових платежів, розширенню бази оподаткування, впровадженню цивілізованих механізмів роботи служби, запобігання ухиленню від оподаткування та мінімізації податкових зобов’язань зазначила Сусана Гаврилова.

Фахівці намагаються працювати з платниками податків прозоро і публічно. Адже, зараз, як ніколи раніше потрібна консолідація зусиль, спрямована на забезпечення податкових надходжень до бюджету.

Мелітопольські податківці закликають платників бути відповідальними та сплачувати податки у встановлені терміни, що забезпечить рівномірне і своєчасне наповнення бюджетів всіх рівнів.