image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Вітали в школі ветеранів

11:28 20.05.2015

Щороку, коли розквітає все довкола, коли щедрі сонячні промені посилають на землю своє тепло, ми святкуємо величезне свято — День перемоги нашого народу у Другий світовій війні.

DSCN6115Новобогданівська ЗШ І — ІІІ ступенів знову радо вітала у своїх стінах ветеранів. Заступник директора з виховної роботи Л. Болжеларська підготувала разом з учнями 10 класу та вчителем музики М. Агошковим виховний захід до Дня пам’яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Європі «1939 – 1945. Пам’ятаємо! Перемагаємо!».  На це свято були запрошені не тільки ветерани Другої світової, а ще й учасники АТО. Ця зустріч залишила в душі кожного присутнього теплі враження. Діти декламували вірші, танцювали вальс для ветеранів. Лунали пісні, які супроводжувалися відеоматеріалами. Пам’ять загиблих вшанували хвилиною мовчання.

В кожному класі пройшов традиційний урок Мужності, учні впорядковували пам’ятники загиблим воїнам, рознесли листівки – привітання ветеранам. А також відбулася зустріч з ветеранами. Діти люблять такі зустрічі. Із захопленням слухали вони розповіді героїв, з задоволенням спілкувалися з ними, задавали багато цікавих питань. Наприкінці зустрічі подарували ветеранам та учасникам АТО квіти та невеличкі подарунки.

9 травня учні нашої школи приймали участь у  мітингу на честь Перемоги у Великій Вітчизняній війні та в знак пошани до героїв війни. Молоде покоління завжди з вдячністю пам’ятатиме про подвиг переможців.

Ганна СКОРОХОД, директор Новобогданівської ЗШ І — ІІІ ступенів.