image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Зробили крок на шляху в Європу

11:45 20.05.2015

Щорічне відзначення згаданого заходу в нашій державі започатковано Указом Президента України від 19 квітня 2003 р., яким встановлено третю суботу травня датою святкування в Україні Дня Європи. Відбулися заходи, присвячені Дню Європи, і в Терпіннівському колегіумі «Джерело».

13834197Старшокласники вирішили не відставати від послів та голів держав та влаштували своє засідання ради колегіуму. Вирішувались на зборах нагальні питання порядку й дисципліни, навчання та дозвілля, адже європейці — люди організовані та відповідальні.

Для учнів 8-9 класів було проведено брейн-ринг «Крок у Європу», де школярі змагалися у свої знаннях про рідний континент. Перемогла, звісно, дружба. Та чи могло б бути інакше в такий день?! Справжньою окрасою заходу став виступ хорового колективу з піснею «Європа».

Відзначення Дня Європи в колегіумі дало змогу учням ще раз задуматися над життєвими цінностями, своєю громадянською позицією. На питання: «Чи готові ми насправді стати європейцями?» — учні дали одноголосну відповідь: «Так!». Проте для цього потрібно пройти нелегкий шлях розвитку та реалізації планів. І тоді цікаве майбутнє неодмінно замайорить на нашому шляху!

А. НЕКРАСОВА, вчитель