image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Серця, які потребують уваги

16:19 20.05.2015

Нещодавно в Орловському психоневрологічному інтернаті було відкрито спортивно-реабілітаційне відділення.

Родина П¦длипенець б¦ля БМВоно з’явилося за ініціативи педагогічного колективу і розташоване у трьох кімнатах. У відділенні є бібліотека, кімната відпочинку, спортивні тренажери,   більярдний та тенісний столи. Ремонтні роботи були виконані за кошти зі спецрахунку, на який відраховуються 75% з пенсій вихованців закладу. Реконструкція приміщення виконувалась силами спеціалістів інтернату та їх підопічних.

— Ми називаємо це свято Днем матері, але на цей захід приїжджають сестри, брати, будь-яка рідня наших підопічних. Тож сьогодні у нас свято в інтернаті — рідному домі для наших підопічних, — зазначила директор закладу Тамара Верещагіна (на фото перша зліва).

День матері в інтернаті проводиться вже п’ятий рік поспіль. Цей захід допомагає налагодити стосунки між підопічними та їх ріднею. Тамара Верещагіна розповіла, що після проведення першого заходу рідні стали забирати вихованців до себе на декілька тижнів, хоча раніше вони цього не робили.

За словами керівника закладу,  колектив інтернату докладає максимум зусиль до створення комфортних умов для своїх підопічних. І підкреслює, що кожен з них по-своєму талановитий. Під час Дня матері підопічні та колектив закладу порадували гостей піснями та віршами, висловили свою вдячність матусям і поспілкувалися з ріднею.