image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Що заважає поїздам  зупинятись в Обільному?

16:23 20.05.2015

Мешканці Обільного Семенівської сільської ради ви-магають відновити зупинки поїздів на залізничній станції Обільне.

IMG_6129За словами селян, у березні зупинку керівництво Придніпровської залізниці заборонило. Таким чином, жителі Обільного та частково Терпіння не мають змоги доїхати до Мелітополя або інших сіл залізничною колією.

Селяни скаржаться, що залізна дорога є єдиним сполучення між селом та містом.

— З Мелітополя до нас їде єдиний веселівський автобус, але якщо він заповнений — нас не беруть. Стоячих перевозити не можна, нас просто не беруть до Мелітополя та з Мелітополя. Кажуть: «Стійте біля автобуса, будуть вільні місця, тоді зайдете». А якщо місця не вистачає, то дістаємося хто як може, хто на попутках, а хто й пішки, — розповіла мешканка Обільного Олена Зіненко.

Заборону зупинки в Придніпровській залізниці мотивували відсутністю платформи для пасажирів. Але сільський голова Андрій Єрмоленко та селяни вважають, що облаштування платформи — це не їхні турботи.

— Дорогі мої, а хто буде робити цю посадочну площадку? Я? Чи інші пенсіонери та мешканці села? Вибачте, ми не можемо це осилити, — висловила свою думку мешканка Обільного Ганна Конопельцева.

Мешканці Обільного вже неодноразово зверталися до керівництва залізниці з проханням відновити зупинку, але марно.

Цього тижня, дізнавшись, що через станцію Обільне проїдуть керівники Придніпровської залізниці, селяни зібралися, щоб особисто з ними поспілкуватися. Зустріч пройшла досить емоційно. Та все ж активістам вдалося домогтися деяких зрушень у вирішенні наболілого питання.

За словами представників залізниці, буде створена робоча група, яка обрахує вартість зведення платформи. Сільський голова Андрій Єрмоленко пообіцяв, що частину коштів на ці роботи виділить сільрада.

Селяни сподіваються, що залізничники не ввели їх в оману та виконають свої обіцянки, а поки що знову кожного дня діставатимуться до міста хто як може