image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Повернулися з Броварів з медалями

20:51 26.05.2015

23 травня мелітопольські спортсмени у складі збірної взяли участь в чемпіонаті України 2015 та всеукраїнському турнірі з кіокушин карате в Броварах.

БроварыВсього в змаганнях взяло участь100 єдиноборців з різних куточків України. Тренер мелітопольських каратистів Андрій Жорняк зазначає, що всі учасники турніру мали досить високий рівень підготовки.

— Всі спортсмени провели по три, чотири бої. Турнір був дуже важкий, тому що на одному татамі зустрічалися чемпіони світу та Європи, переважно в учасників були коричневі та чорні пояси — свідчення їх високої майстерності.

Незважаючи на це, під час турніру всім мелітопольцям вдалося проявити свою здібність вести наполегливу боротьбу за перемогу та досягти гарних результатів. Так, Юлія Нікуляк здобула звання чемпіона України. Призерами турніру стали мелітопольські атлети Артем Дурмаджи, Михайло Коломієць та Володимир Галахов. Тренер спортсменів Андрій Жорняк розповів, що наразі молодші каратисти підуть на канікули, а старші спортсмени візьмуть участь у навчально-тренувальних зборах.