image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тиждень безпеки дитини

16:38 27.05.2015

З метою поліпшення якості навчально-виховної роботи з питань особистої безпеки з 18 по 22 травня у дошкільному навчальному закладі № 99 «Зірочка»  проведений «Тиждень безпеки дитини».

DSCN2649Протягом тижня педагогічний колектив приділяв багато уваги для усвідомлення  дітьми необхідної інформації. Були проведені заняття за темами «Дитина вдома», «Дитина і природа», «Поводження під час грози, сильного вітру», а також  бесіди «Небезпека ігор з вогнем», «Безпека поведінки на воді», «Рослини навколо тебе». До того ж ігрові ситуації спрямовані на закріплення дітьми правил вуличного руху та поведінки на вулиці; вистави «Дитина заблукала», «Небезпека вогників».

Пропаганді здорового та безпечного способу життя дошкільників сприяли проведені різноманітні форми роботи з батьками: батьківські збори «Батьки, діти та надзвичайні ситуації»; консультації: «Чи можете ви вважати себе взірцем для дитини в дотриманні правил безпечної поведінки», «Збирання грибів, лікарських рослин»; поповнені інформаційно – довідкові центри з питань ОБЖД  /«Експлуатація побутових приладів», «Користування предметами побутової хімії»/.

Проведений тиждень сприяв поліпшенню якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя, вдосконаленню теоретичних знань батьків з формування у дошкільнят ціннісного ставлення до власного здоров’я та життя, пропагуванню здорового способу життя серед дітей і батьків з проблеми безпеки життєдіяльності дітей.

Працівники дошкільного закладу створюють всі необхідні умови задля безпеки дітей та їхнього добробуту.

Батьківський комітет

 дошкільного навчального закладу

 №99 «Зірочка