image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Операція «Нафтопродукт-2015»!

Ситуація у сфері виробництва і обігу нафтопродуктів та скрапленого газу залишаються досить напруженою.

З метою поліпшення ефективності заходів щодо протидії незаконному виготовленню та обігу паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, посилення державного контролю у вказаній сфері і збільшення надходження акцизного податку розпочато операцію «Нафтопродукт-2015».

У торговельній мережі (автозаправні станції) постійно виявляються факти реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, в тому числі виготовлених на виробничих потужностях легальних нафтопереробних заводах.

Крім того, активізувалась незаконна діяльність з підпільного виготовлення фальсифікованих паливно-мастильних матеріалів з використанням обладнання, що забезпечує їх масове виробництво.

Правопорушниками постійно розробляються та впроваджуються нові схеми та шляхи по незаконному ввезенню нафтопродуктів, скрапленого газу через державний кордон України та їх подальшого обігу на внутрішньому ринку.

Така незаконна діяльність призводить до ненадходження значних сум акцизного та інших податків до держбюджету.

У разі наявності інформації щодо реалізації неякісних та контрафактних паливно-мастильних матеріалів, скрапленого газу, або незаконного ввезення нафтопродуктів через державний кордон України, будь-ласка, повідомляйте  органи Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області у письмовій формі, відповідно до Закону України «По звернення громадян» за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова,31 або за телефоном: (0619)423165

Шановні громадяни, заздалегідь вдячні за співпрацю!