image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Акциз-2015»

Працівники податкової міліції Мелітополя у рамках комплексу широкомасштабних заходів під назвою «Акциз-2015» продовжують активну боротьбу із незаконними продажами тютюнової та лікеро-горілчаної продукції. З метою посилення державного контролю за виробництвом та обігом підакцизних товарів і детінізації вказаного ринку оперативники продовжують активно працювати з легалізацією ринку підакцизних товарів.

Так, працівниками оперативного управління Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області за неділю виявлено та вилучено з незаконного обігу підакцизної групи товарів на загальну суму – 77,8 тис. грн.:

На ринку»Кіровський» за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова,  встановлено факт реалізації тютюнових виробів без наявності ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами. Описано пачок тютюнових виробів на суму 38,6 тис.грн., які вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ.

В кафе розташованому за адресою: м. Мелітополь встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензій на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Описано пляшок на суму 39,2 тис.грн., які вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ.

В діях громадян вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1  156 КУпАП.

Також нагадуємо, що при наявності інформації щодо фактів незаконного обігу, виготовлення фальсифікованих підакцизних товарів, які стали відомі громадянам, просимо повідомляти органи Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області у письмовій формі, відповідно до Закону України «По звернення громадян» за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова,31 або за телефоном: (0619)423165

Шановні громадяни, заздалегідь вдячні за співпрацю!