image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Діти – наш найдорожчий скарб

16:26 03.06.2015

У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято – День захисту дітей. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. 02.06.2015 в дошкільному навчальному закладі № 99 «Зірочка» відбулося свято «Наше дитинство — краща пора», яке підготували музичні керівники та вихователі. На малюків чекала зустріч з клоуном «Барбарискою», доктором Айболитом , чудові перетворення, музичні забави, рухливі ігри. Всі бажаючі могли відправитись у пішу подорож «Стежиною казки» з казковими героями. Весь день в на!
шому садочку панувала весела та позитивна атмосфера. Дуже цікавим було для дітей змагання з мильними бульбашками, конкурс малюнку на асфальті «Світ очима дітей», конкурс пісочниці «Місто майбутнього» та ін..
День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування дорослим про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Батьківський комітет ДНЗ № 99