image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Увічнили пам’ять  про земляків у книзі

16:44 03.06.2015

Костянтинівці створили «Книгу Пам’яті» населеного пункту. В ній селяни увічнили пам’ять про односельців —  ветеранів другої світової війни.IMG_6142

Ініціював її створення Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький у 2012 році. Його пропозиція знайшла відгук у багатьох костянтинівців, серед яких педагоги, бібліотекарі та школярі.

У роботі над книгою вдалося знайти дані більше тисячі костянтинівців. Поки що до книги занесли 434 прізвища. Леонід Біленький зазначає, що роботу по збору інформації треба було починати раніше років на 40, коли всі ветерани були живі. У пошуку даних про ветеранів костянтинівцям довелося нелегко, бо у декого в селі не залишилось рідні, не було фотографій, але все ж їм вдалося відновити біографічні дані земляків.

Леонід Біленький подякував всім, хто допоміг у створенні книги пам’яті, а зокрема торговельній марці «Мелітопольська черешня», тобто всім, хто надав кошти на друк книги.

На думку сільського голови, книга пам’яті — це своєрідна настанова для наступних поколінь.

Автори книги підкреслюють, що робота над нею триватиме й надалі. Окрім прізвищ ветеранів другої світової, до неї увійдуть дані про воїнів-інтернаціоналістів та теперішніх захисників Вітчизни — воїнів АТО.