image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято останнього дзвоника традиційно з податківцями…

19:48 09.06.2015

Ось і завершився навчальний рік, у школах пролунав останній дзвоник. На дітей чекає довгоочікуваний відпочинок. Тому свято останнього дзвоника діти чекають з нетерпінням.

Представники  Мелітопольської ОДПІ відвідали підшефну Мелітопольську школу-інтернат №1. Зі словами привітання до дітей звернулась завідувач сектору комунікацій Вікторія Корнієнко. Вона привітала присутніх із закінченням навчального року та побажала досягти омріяних вершин, впевненості у собі і своїх силах, вірити в успіх, бути творцями свого щасливого життя.  Слова подяки були сказані педагогам, які невтомно і дбайливо опікувалися своїми вихованцями, передавали їм зання, вміння, досвід.

Податківці подарували учням цінні подарунки з побажаннями здоров`я, щастя, здійснення всіх мрій і задумок.

Мелітопольська ОДПІ опікується молоддю — підростаючим поколінням платників податків. Забезпечення та дотримання прав дитини — необхідність і потреба не лише сучасного етапу розвитку України, але й пріоритетний напрямок податкової  політики нашої держави на майбутнє.

Виховання  податкової культури у молоді є дієвим кроком на шляху створення нової, податковоосвіченої, плеяди платників. Тому Державна фіскальна служба приділяє все більше уваги виховній та роз’яснювальній роботі серед підростаючого покоління. У цьому напрямку Мелітопольська ОДПІ працювала на протязі усього навчального року.

Фахівці відділу комунікацій постійно проводять податкові уроки та лекції для учнів з актуальних питань законодавства.

Спеціалісти та керівництво Мелітопольської ОДПІ  і надалі будуть надавати шефську допомогу школі-інтернат.