image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Узгоджується формування спроможних територіальних громад

5Офіс Реформ проводить серію зустрічей з робочими групами з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад


 

Запорізький Офіс Реформ проводить щоденну роботу в районах області, узгоджуючи графічну частину проекту Перспективного плану формування спроможних територіальних громад. Зокрема, експерт Офісу Реформ Сергій Федченко впродовж  9-10 червня зустрівся з представниками робочих груп з підтримки та впровадження заходів з добровільного об’єднання територіальних громад Михайлівського, Куйбишевського та Гуляйпільського районів Запорізької області. На черзі – Кам`янсько-Дніпровський район.

Якщо михайлівці і куйбишевці вже мають «дорожню карту» майбутньої оптимізації влади в районі, то гуляйпільські сільські та селищні голови поки що не дійшли загального знаменника в питаннях формування громад.

В будь-якому разі, Запорізький Офіс Реформ допомагає жителям територій визначитися із майбутнім адміністративно-територіальним устроєм. Всі пропозиції з місць повинні бути сформовані до 15 червня. Потім Офіс Реформ впродовж двох-трьох днів оброблятиме пропозиції і готуватиме нову мапу з чітко визначеними межами громад.