image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Платники податків можуть звертатись до антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс»

В рамках дії антикорупційного сервісу ДФС України «Пульс» з початку року від платників податків Мелітополя та району надійшло 1 звернення.

Звернення, яе надійшло на адресу Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області, оперативно, якісно і своєчасно розглянуто та опрацьовано в  встановлений термін та вирішено по суті.

Завдяки «Пульсу» представники бізнесу, в тому числі і суб’єкти ЗЕД, мають можливість повідомити про неправомірні дії або бездіяльність співробітників Державної фіскальної служби керівництво відомства та оперативно вирішити суперечливі питання, що виникають не тільки у сфері адміністрування, а й під час здійснення митного контролю й митного оформлення.

Поскаржитися на неправомірні дії або бездіяльність працівників можна за телефоном   (044) 284-00-07. Лінія працює цілодобово нагадав начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський.

Разом з тим, Мелітопольською ОДПІ Головного управління ДФС у Запорізькій області в ході профілактичних заходів щодо недопущення корупційних дій працівниками ДФС проведено 34 лекцій та співбесід зі співробітниками служби, матеріали про функціонування сервісу «Пульс» транслювались на теле- та радіопрограмах. Перевірено 48 кандидатів на зайняття посад в підрозділах Головного управління ДФС у Запорізькій області.