image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сервісне обслуговування для представників бізнесу та громадян

Центр обслуговування платників податків щоденно надає консультативні та інформаційні послуги щодо системи оподаткування, адміністрування єдиного соціального внеску, нарахування та сплати податків, порядку заповнення податкових декларацій та розрахунків, платіжних документів на перерахування належних податків і зборів до бюджетів, користування електронними сервісами Державної фіскальної служби.
Протягом січня-травня 2015 року центром обслуговування платників надано 74212 послуг платникам податків, які звернулися за інформацією.
З метою поліпшення та удосконалення якості ОДПинадання адміністративних, консультаційних та інформаційних послуг в ЦОП Мелітопольської ОДПІ серед відвідувачів постійно проводиться анкетування щодо оцінювання рівня його діяльності.
«Податківці приділяють велику увагу діяльності ЦОПу, оскільки його якісна робота – наша принципова позиція. Нам дуже важливо отримувати зворотній зв`язок від громадян аби спільними зусиллями вирішувати найважливіші питання, які стосуються підприємницької діяльності», — підкреслив Валерій Літинський.
Мелітопольська ОДПІ не зупиняється на досягнутому та продовжує вдосконалювати роботу Центру обслуговування платників податків, а фахівці податкової готові якісно, професійно та своєчасно надавати послуги та консультувати платників податків і громадськість.