image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Риси свята молоді — творчість та патріотизм

IMG_0228 IMG_0232 IMG_0236 IMG_0243 IMG_1426 IMG_1431

 

 

 

 

В День молоді у Мелітопольському парку культури та відпочинку імені М.Горького відбувалось чимало яскравих подій.

Територію улюбленого місця проведення досугу мелитопольців можна було умовно поділити на чотири зони. Арт-зона включала у себе уже восьму в нашому місті фотосушку, тематика якої – молодь України. Щоправда, порівняно зі звичними фотовиставками ця була менш масштабною. Доповнювали мистецькі ділянки експозиції картин, а також два столика, за якими сиділи майстри з розпису різних візерунків на шкірі – як хною, так і чорнилами. Поруч із цими столиками будувалися довгі черги – було багато охочих зробити собі тимчасове тату на пам’ять про святкові події.

Handmade-зона була представлена декількома міні-майстернями. Майстрині проводили невеликі уроки з вишивання. На столах лежали уже готові вироби – стрічки з українським орнаментом. У іншій майстерні продавалися зроблені власноруч ляльки, повз яких, не зупинившись,  не проходила жодна дитина.

Зона допомоги бійцям АТО – це теж традиційний для Мелітополя ярмарок. Дівчата, що працювали там, говорили українською мовою з кожним, хто підходив до їхнього столика. Торгували україночки виробами з полімерної глини, яки виготовляли самі – серця у синьо-жовтих кольорах, а також маленькі прапорці з глини. Окрім цього, на столі лежали і прикраси, зроблені власноруч, а також маленькі іграшки зі скла. До речі, кожен охочий міг попросити у дівчат намалювати на обличчі українську символіку.

Зона розваги дітей була найбільш сповненою емоціями. Дітлахи раділи тому, що для них влаштували таке свято. Малеча мала можливість замовити для себе яскраві малюнки на щоці, побавитися мильними бульбашками. Проте навіть у час розваг ніхто не забуває про те, що відбувається на сході нашої держави, тож наймолодші гості могли залишити малюнки для бійців і підтримання їх бойового духу.