image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кращі держслужбовці отримали нагороди

IMG_7179 IMG_7135 IMG_7152 IMG_7187 IMG_7122Днями в Мелітопольському районі пройшли урочистості з нагоди одразу двох державних свят: Дня Конституції України та Дня державних службовців.

Під час свого виступу голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул розповів про характер змін, яких може зазнати головний закон держави — Конституція. Також він висловив сподівання, що перетворення Конституції стануть запорукою добробуту українських родин та правового розвитку нашої держави.

В урочистий день районні очільники звернулися до державних працівників району з побажаннями успіхів в осо-бистому житті та натхнення в роботі.

У своїх виступах керівники району зазначили, що наразі життя українців затьмарене через події на Сході країни і разом із присутніми вшанували пам’ять загиблих воїнів АТО та мирних жителів хвилиною мовчання.

Також на урочистостях  були порушені питання реформ різних сфер українського суспільства. Голова райради Олександр Мордик наголосив, що зміни повинні відбутися перш за все у свідомості українців.

— На мій погляд, сьогодні нам потрібна основна та найголовніша реформа — реформа нашої свідомості… Коли ми перестанемо жити минулим, коли ми почнемо думати про майбутнє та прагнути в майбутнє, проявляти громадянську свідомість і бути активними учасниками суспільного та політичного життя країни — тоді наша держава змінюватиметься на краще, — наголосив він.

Під час урочистого заходу велику увагу приділили ветеранам держслужби, які багато років віддали сумлінній праці на благо Мелітопольського району.

В свою чергу ветерани держслужби побажали своїм наступникам гідно виконувати обов’язки, покладені на них державою.

З нагоди свята цінний подарунок від Запорізької облдержадміністрації був вручений начальнику юридичного відділу райдержадміністрації Аллі Якубович. Також нагороди обласних органів влади отримали начальник районного управління соціального захисту населення Юрій Маслєнніков та фруктовський сільський голова Любов Снігірь.

Державні службовці були відзначені і районними нагородами . На урочистостях увагу приділили спортивним досягненням молоді. Почесну грамоту райдержадміністрації та грошову премію отримала Маргарита Нескреба, яка нещодавно виборола звання чемпіонки світу з гирьового спорту.