image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В готовності до надзвичайних ситуацій

15:56 08.07.2015

Рівень готовності служб Мелітопольського району до надзвичайних ситуацій знаходиться під постійним контролем органів місцевої влади. Про це нещодавно йшлося на засіданні комісії з техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій.

IMG_7305
Очолив захід перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов. Він зазначив, що, враховуючи складну ситуацію на Сході країни, всі служби та підрозділи райдержадміністрації мають бути готові до реагування на будь-яку надзвичайну ситуацію.

IMG_7311Члени комісії мають бути готові до надання допомоги людям як в межах району, так і на інших територіях області. В рамках роботи комісії також проведено аналіз готовності до надзвичайних ситуацій медзакладів та кількості установ, куди можна евакуювати людей. За словами першого заступника голови райдержадміністрації, в центральній районній лікарні на випадок надзвичайних ситуацій є запас медикаментів на три дні, а також п’ять машин швидких готові до надання допомоги. До того ж досягнуті домовленості з перевізниками щодо евакуації людей з постраждалих об`єктів та територій.

Володимир Журавльов наголосив, що наразі першочерговим завданням членів комісії є організація відпрацювання чітких дій, які у разі надзвичайної ситуації дозволять зберегти життя громадян.