image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Сміттєзвалище — стара проблема  для мешканців Зеленого

16:08 19.08.2015

Під час виїзного прийому голови райдержадміністрації Олександра Мангула у Новенській сільській раді порушувалися різні питання благоустрою населених пунктів.

IMG_8630Найбільш жваво обговорили проблему сміттєзвалища, яке розташоване поблизу села Зелене. Тут мешканцям не вистачає свіжого повітря, вони скаржаться на неприємний запах від цього об’єкта.

Також є факти, коли дехто викидає до звалища будівельні матеріали, гуму та інші заборонені предмети. А зграя тамтешніх бродячих собак несе неабияку небезпеку мешканцям Зеленого. «Проблема сміттєзвалища має як районний, так і міський характер. Тож це питання ми будемо вирішувати із владою міста. Впевнений, ми знайдемо спільну мову», — говорить Олександр Мангул.

Під час прийому Олександр Мангул обговорив з селянами й інші проблемні питання. Виявилося, що в школі села Данило-Іванівка діти та їх батьки незадоволені шестиденним навчанням, у зв`язку з чим мешканці звернулися з проханням змінити шкільний графік. Вони до того ж наполягають на необхідності обкласти плиткою частину території школи, поставити нові вікна.

Від матерів маленьких мешканців села Нове одна з жінок наголосила на тому, що необхідно змінити вікна і у фельдшерсько-акушерському пункті. Тому що взимку в приміщенні ФАПу панує холод, і медикам неможливо повноцінно оглянути дитину. Вирішення цих та інших проблем Олександр Мангул пообіцяв взяти під свій особистий контроль.

Виїзні прийоми допомагають керівництву району вирішувати питання, які в першу чергу турбують селян.