image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Привітання з Днем підприємця від Мелітопольської ОДПІ

Уже традиційно у першу неділю вересня у нашій державі відзначається День підприємця. Це свято запроваджене з урахуванням великої ролі підприємництва у здійсненні економічних реформ в Україні, вирішенні соціально-економічних проблем і визнанням його впливу на формування, становлення і розвиток національної економіки. Воно покликане привернути увагу суспільства до підприємницької ініціативи, сприяти подальшому розвитку малого і середнього бізнесу в країні.

Начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський зазначив, що запровадження цього свята на державному рівні – це визнання тієї ролі, яку відіграють у розвитку вітчизняної економіки підприємництво і приватна ініціатива. Розвиток підприємництва і збільшення на цій основі надходжень до державної скарбниці дає можливість вирішувати ряд найактуальніших соціально-економічних проблем, передбачає зміцнення економіки, надає їй гнучкості, створює нові робочі місця.

Цього року за сумлінну сплату податків, внесок у розвиток підприємництва в регіоні Мелітопольська ОДПІ приставила до нагороди в номінації «Кращий платник податків» декілька суб’єктів господарювання. Валерій Літинський вручив Почесні грамоти сумлінним платникам: директору ТОВ «Мелітопольський ливарний завод» Кривобокову В.А. та директору ТОВ «РОСТ» Москаленко О.Л., а також приватним підприємцям —  Чернер А.В., Сандюку І.В., Павлову О.В.

«Шановні підприємці-платники податків, вітаю вас із святом – Днем підприємця! У цей урочий день бажаю вам міцного здоров’я, успіхів та нескінченної ділової енергії для втілення нових бізнес-проектів! Бажаю вам подальших успіхів у підприємницькій діяльності, її розвитку на благо і процвітання незалежної України, щастя і благополуччя в особистому житті» — наголосив Валерій Літинський.