image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Платники Мелітопольської ОДПІ перерахували майже 397 млн. грн. ЄСВ

Саме таку суму єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування внесено до державного бюджету платниками Мелітопольської ОДПІ протягом восьми місяців 2015 року. Ці надходження перевищують показники відповідного періоду 2014 року на 16,1 млн. грн. — про це повідомив начальник Мелітопольської ОДПІ Валерій Літинський. Лише у серпні цього року платники Мелітопольщини перерахували 51,4 млн. грн.. єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, що на 7,6 %, а саме на 3,6 млн. грн., вище прогнозованих показників.

Нагадуємо, щомісячно звітують про нарахування ЄВ всі страхувальники-роботодавці (у тому числі підприємці), які використовують найману працю фізосіб на умовах: трудового договору (контракту), цивільно-правового договору, на інших умовах, передбачених законодавством.

Валерій Літинський зазначив, що адміністрування єдиного соціального внеску органами фіскальної служби відбувається успішно, і не в останню чергу завдяки запровадженню електронних сервісів, якими користується все більше платників.