image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Підприємець з Мелітополя намагався ухилитися від сплати податків на суму понад 3 мільйони гривень

Нещодавно працівниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області було викрите товариство, власник якого намагався ухилитися від сплати податків.

Шляхом завищення податкового кредиту з податку на додану вартість по безтоварним операціям з підприємствами з ознаками фіктивності, посадові особи підприємства умисно ухилились від сплати ПДВ на суму понад 3 мільйони гривень.

За матеріалами перевірки внесені відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань про вчинення кримінального правопорушення за ознаками складу злочину, передбаченого ч.3 ст. 212 Кримінального кодексу України.

Інше мелітопольське підприємство намагалося заволодіти бюджетними коштами у сумі понад 605 тисяч гривень.

Підприємці хотіли отримати бюджетні відшкодування з податку на додану вартість. і в поданих деклараціях з податку та розрахунку сум бюджетного відшкодування завищили суму на понад 605 тисяч гривень, не маючи не це законних підстав.

За фактом замаху на заволодіння бюджетними коштами службовими особами приватного підприємства внесено відомості про вчинення кримінального правопорушення до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ознаками складу злочину, передбаченого ч.2ст.15 ч.5ст.191 Кримінального кодексу України.