image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Побажали нових спортивних здобутків

9:28 17.09.2015

З нагоди святкування Дня спорту керівники Мелітополь-ського району за високі досягнення у спортивній галузі нагородили почесними грамотами кращих тренерів районної дитячо-юнацької спортивної школи, вчителів фізичної культури навчальних закладів, а також інших активних організаторів спортивного руху Мелітопольщини.

Почесні грамоти отримали Сергій Кубрак — тренер районної ДЮСШ, кавалер ордена «За заслуги перед Запорізьким краєм» ІІІ ступеню, Володимир Білокопитов — заступник голови районної федерації футболу, тренер районної збірної команди з футболу. Подякували також і педагогам з фізичної культури, зокрема, Оксані Максак.
Голова райради Олександр Мордик під час урочистого зібрання привітав людей, життя яких тісно пов’язане зі спортом. Очільник райо- ну підкреслив, що від здоров’я кожної окремої людини залежить стан здоров’я суспільства в цілому.
Заступник голови райдерж-адміністрації Ольга Станчевська також приєдналася до привітань і передала присутнім побажання нових спортивних здобутків від очільника райдержадміні-страції Олександра Мангула.
Учасники заходу зазначили, що нині як ніколи важливо виховували молоді любов до спорту та здорового способу життя. Вони запевнили керівників району в тому, що і надалі робитимуть все від них залежне для підготовки майбутніх чемпіонів у різних видах спорту.