image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Такий корисний для села автомобіль

11:04 17.09.2015

 На території Новенської сільської ради найближчим часом працюватиме власна сміттєзбиральна машина. За сло-вами Новенського сільського голови Валентина Бутенка, він вже давно мріяв придбати такий корисний для села автомобіль. Втілити задумку місцевого очільника вдалося за сприяння голови Мелітопольської райдержадмі-ністрації Олександра Мангула.IMG_9569

— Звернувся до голови райдержадміністрації з проханням, щоб він допоміг придбати сміттєзбиральну машину. Після мого звернення він поспілкувався із обласними очільниками, і на сесії Запорізької облради нам на ці цілі було виділено 680 тисяч гривень. В бюджеті сільради є мільйон, так що ми наразі вибираємо машину і будемо купувати, — розповів Валентин Бутенко.
Сільський голова зазначив, що наразі сміття із сіл вивозить міське підприємство, але власна сміттєзбиральна машина буде обслуговувати територію й інших сільських рад. Кошти за виконані роботи надходитимуть до бюджету Новенської сільради. Олександр Мангул також допоміг у вирішенні ще декількох проблем, які тривожили педагогів навчальних закладів Новенської сільської ради. Зокрема, у Данило-Іванівській школі викладено тротуарною плиткою понад 400 кв. метрів внутрішнього подвір’я. Директор Данило-Іванівської школи Людмила Шляхтіна підкреслила, що така потреба дійсно існувала.
— На цьому майданчику ми проводимо всі свята. Коли раніше тут був пісок, дітям було дуже незручно, особливо під час танців чи рухливих ігор, — зазначила вона.
Також голова райдержадміністрації організував у навчальному закладі заміну чотирьох вікон на нові. Батьки учнів схвально сприйняли такі зміни.
— Одразу стало набагато затишніше у цьому класі… Навіть зараз, коли надворі жарко, в класі прохолодніше. Сподіваємось, що взимку навпаки — нові вікна зберігатимуть тепло, — поділилась своїми враженнями член батьківського комітету Вікторія Вітлацька.
Новенській школі голова райдержадміністрації допоміг із придбанням сучасної техніки для навчання школярів. Вчитель початкових класів цього навчального закладу Людмила Дикун розповіла, що таке технічне оснащення вкрай важливе для втілення сучасних освітніх стандартів у роботі педагога та й дітям легше сприймати інформацію з залученням інтерактивних методик.
За словами педагогів, такою увагою районного очільника вони приємно вражені та сподіваються, що поступово сільські школи повністю відповідатимуть потребам сучасної молоді.