image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Провели для учнів тиждень безпеки

12:30 24.09.2015

Діти йдуть до школи по знання. Батьки, відпускаючи дитину на цілий день, сподіваються, що ввечері побачать її не лише навченою, а й цілою та неушкодженою і, звісно, здоровою.

IMG_8106Тому необхідною умовою перебування дітей в колегіумі є піклування про їхню безпеку. Саме тому  кожного вересня у школах проводиться Тиждень безпеки життєдіяльності. В програмі тижня було багато цікавих заходів та зустрічей. Наймолодші оволодівали інформацією через гру. Учні 1- 4 класів стали учасниками тематичних вікторин та рольових ігор. В гості до них завітав «Небезпечний сірничок».

Учні середньої ланки стали учасниками змагання зі знань правил безпечної поведінки. Переможцями, звісно, стали найспритніші та самі інформовані. Старшокласники розробили для учнів колегіуму та жителів села стіннівки та буклети, в яких розказали про основні правила безпечної поведінки, за допомогою яскравих прикладів проілюстрували можливі небезпеки, що чатують на людину протягом дня.

Закінчився тиждень масовою зарядкою, адже бадьорість та сила духу передовсім допомагають нам залишатися зібраними, кмітливими та готовими до непередбачуваних ситуацій. А отже, допомагає вберегти життя і здоров’я кожної людини.

ТЕРПІННІВСЬКИЙ  КОЛЕГІУМ  «ДЖЕРЕЛО»