image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Надійні провідники в світі книг

30 вересня відзначають своє професійне свято працівники бібліотек. А напередодні у селищі Мирне в Центральній районній бібліотеці вітали кращих працівників бібліотечної системи Мелітопольського району.

DSC_0244 На урочистостях голова райради Олександр Мордик підкреслив, що роль книги залишається високою, незважаючи на швидкий технічний прогрес, та привітав винуватців свята. «Творцями бібліотечних архивів є ви — співробітники бібліотечної мережі та її читачі. Роль книги у житті людини безцінна. Вона є другом для кожного з нас. Тому велика подяка за вашу самовіддану працю. Від щирого серця вітаю бібліотечних працівників з Всеукраїнським днем бібліотек і бажаю успіхів у вашій благородній просвітницькій справі. Міцного здоров’я, щастя та благополуччя вам і вашим родинам».

Начальник відділу культури і туризму Володимир Фтіц передав вітання бібліотекарям від голови райдержадміністрації Олександра Мангула. «Я пишаюся, що у нас в районі трудяться такі люди, як ви. Похвала вам та керівникам району за те, що сьогодні бібліотеки користуються попитом. Я впевнений, що від однієї людини залежить — бути чи не бути книзі на селі», — підкреслив Володимир Фтіц.DSC_0251

Директор районної центральної бібліотечної системи Ольга Даниліна підкреслила, що нині бібліотеки користуються значним попитом серед молодого покоління. Співробітники бібліотек використовують активні форми роботи із читачами. «Ми проводимо вуличні акції, для того щоб залучати дітей та молодь до чогось нового, цікавого», — зазначила Ольга Даниліна.

Ольга Даниліна зауважила, що органи влади різних рівнів всіляко підтримують бібліотечну мережу району. «В районі відкрито Новенську бібліотеку. Семенівська бібліотека вважається однією з кращих в області щодо технічного оснащення.

Кращих працівників бібліотечної справи відзначили грамотами районної ради та райдержадміністрації. Грамотами районної ради нагороджені завідувач Новгородківської бібліотеки-філії № 11 Тетяна Мухачова, завідувач Терпіннівської бібліотеки-філії № 30 Тетяна Куніцина, завідувач Орлівської бібліотеки-філії № 14 Ольга Латишева, провідний методист Центральної районної бібліотеки Мелітопольської районної централізованої бібліотечної системи Надія Іщенко.

Грамотами райдержадміністрації відзначили завідуючу Семенівською бібліотекою-філією №17 Світлану Безручко, завідуючу Вознесенською бібліотекою-філією № 2 Наталію Годунко, завідуючу Костянтинівською дитячою бібліотекою Галину Ольховську та завідуючу відділом облуговування читачів Мелітопольської центральної районної бібліотеки Наталю Сечену.