image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Чи готові школи пережити холод?

Ступінь готовності навчальних закладів до зими став основною темою на апаратній нараді при голові райдержадміністрації.

мордик в мордвиновкеНа ній начальник районного відділу освіти Тетяна Безбородих доповіла, що в більшості школи району готові до зими, проведено промивку опалювальних систем, лічильники пройшли необхідні експертизи, зроблено поточні ремонти навчальних закладів та їх котелень. Тетяна Безбородих наголосила, що на підготовку навчальних закладів до навчального року та опалювального сезону відділом освіти витрачено більше мільйона гривень. Також залучались спонсорські кошти у розмірі 168 тисяч гривень, внесок батьків склав більше 300 тисяч гривень, сільські ради перерахували на ремонти шкіл більше 500 тисяч гривень.

За словами мордвинівського сільського голови Олександра Хищенка, цього року в сільському клубі планується відновити опалення, а в навчальних закладах підготовка до зими йде за планом. Зокрема, сільською радою до районного відділу освіти надано згоду на використання 127 тисяч гривень спонсорських коштів на ремонт опалювальної системи у корпусі початкових класів школи. На жаль, у Мордвинівській ЗОШ поки що залишається не вирішеною проблема заміни котла.

Голова районної ради Олександр Мордик тримає на контролі підготовку закладів соціальної сфери до опалювального сезону. Так, днями він під час робочої поїздки районом відвідав Мордвинівську сільську раду. Особливу увагу очільник приділив спілкуванню з керівництвом школи та відвідав місцевий фельдшерсько-акушерський пункт, де проходить ремонт приміщення.