image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На ініціативу активістів відгукнувся депутат

14:16 01.10.2015

Минулими вихідними батьки учнів 1-2 класів та педагоги Терпіннівської загальноосвітньої школи провели суботник на подвір’ї навчального закладу.

IMG_0961
Активісти прибрали територію навколо шкільної будівлі, а потім приступили до заміни даху. Директор Терпіннівської загальноосвітньої школи Ольга Чекалова розповіла, що з такою ініціативою виступили самі батьки. До них залюбки приєдналися учні та благодійники. Так, шифер для перекриття даху був закуплений завдяки турботі директора СБК «Дружба», депутата райради Василя Масалабова. Батьки зазначили, що до очільника сільгосппідприємства вони звертаються не перший раз, і їх прохання завжди були почуті. Сам же Василь Масалабов каже, що радіє такій небайдужості батьків та не може їм відмовити, бо ж він і сам навчався саме в цьому навчальному закладі. Мама першокласника Юлія Куніцина розповіла, що малеча, коли бачить, як сільська школа змінюється, радіє. Жінка висловила вдячність всім, хто відгукнувся на ініціативу батьків.

IMG_0949Користуючись нагодою, активісти та педагоги звернули увагу благодійника на ще одну проблему начального закладу. Друга половина приміщення школи, в якій раніше також розташовувалися навчальні класи, перебуває в аварійному стані. Там руйнується дах, а на стінах видніється напис «опасная зона». І хоча там вже давно діти не навчаються, дорослі вкрай стривожені сусідством такої будівлі. Директор школи розповіла, що ця проблема існує вже понад 18 років, але коштів на ремонт так і не віднайдено. А приміщення, якому вже виповнилося 135 років, з кожним роком все більше руйнується. В той же час навчальний заклад потребує спортивного залу та кабінетів для логопеда і психолога. Тож батьки звернулися до Василя Масалабова з проханням допомогти вирішити складну ситуацію і сподіваються, що і цього разу їх почують. Самі ж запевняють, що акції з благоустрою сільської школи будуть традиційними.