image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Мелітопольська ОДПІ продовжує операцію «Акциз-2015» 

04_023319_2Співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ в одному з торгівельних кіосків розташованих на 431км. траси Харків-Сімферополь, встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Описано алкогольних напоїв на суму 8,8 тис. грн., які вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ. В даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 156 КУпАП.     

 Співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ в магазині розташованому в с.м.т. Мирне встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями.  Описано алкогольних напоїв на суму 7,75 тис. грн., які вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ. В даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 156 КУпАП.     

 Співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ в торгівельному кіоску розташованому на 431км. траси Харків-Сімферополь, встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Описано алкогольних напоїв на суму 6,157 тис. грн., які вилучено до ОУ Мелітопольської ОДПІ. В даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 156 КУпАП.     

 Нагадаємо, що спецоперація з припинення незаконного виробництва та розповсюдження підакцизної продукції «Акциз- 2015» стартувала 10 квітня 2015 року. Мелітопольська ДФС звертається до усіх громадян з проханням повідомляти про виявлені факти незаконного виготовлення чи реалізації підакцизних товарів до оперативного управління Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС в Запорізькій області (місто Мелітополь вул. Кірова, 31) або за телефоном: (0619) 42-31-65.