image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Дошкільнята підуть в перший клас підготовленими

IMG_9680В селі Астраханка немає дитячого садочка. І ось цієї осені при місцевій школі вперше розпочала роботу група короткострокового перебування малечі дошкільного віку. Така потреба вже давно стояла перед селом, розповів сільський голова Микола Григор’єв.

Допомогли у створенні групи дошкільнят представники районної влади.
«Сільська рада виділила 100 тис. грн. на обладнання приміщення для групи. Районний відділ осві-ти придбав все необхідне для туалетної кімнати. Великий внесок зробили депутати районної ради та підприємці», — розповів Микола Григор’єв.
Ремонт приміщення зроблено на сучасному рівні, малюків там чекає необхідне для навчання та доз-вілля устаткування. Наразі у групі навчається 16 дітей.
Олександр Мордик підкреслив, що створення нового освітнього закладу — це великий крок, особливо для сільської місцевості. Очільник району подякував усім, хто безпосередньо брав участь у відкритті групи, і наголосив на тому, що Астраханка має всі перспективи створення дитячого садка. Олександр Мордик привітав педагогів з Днем учителя та побажав всього найкращого мешканцям Астраханки. Створена група надасть можливість адаптувати дітей до школи та зробити їх навчання максимально комфортним.