image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

В МЕЛІТОПОЛІ АКТИВІЗУВАЛИСЯ «ПОДАТКОВІ» ШАХРАЇ

04_023319_2  Останнім часом в місті почастішали випадки неправомірних дій, вчинених невстановленими особами від імені керівників Мелітопольської ОДПІ.

А саме, з телефонних номерів, невстановлені особи здійснюють дзвінки приватним підприємцям, посадовим особам суб’єктів господарювання, та представляючись від імені керівників податкових органів служби, погрожуючи проведенням перевірок вимагають поповнення рахунку мобільних телефонів та  розрахункових рахунків, замовити обіди у престижних ресторанах тощо.

Наголошуємо, що посадові особи Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області жодних вказівок збирати гроші від свого імені ніяким довіреним особам не давали. Наполегливо радимо громадянам бути пильними та обачними, не вірити сумнівним пропозиціям та ретельно перевіряти інформацію.

У випадку, коли до вас зателефонували невідомі, які під виглядом та від імені керівника чи співробітника податкової вимагають поповнення рахунку мобільного зв’язку, пропонують зустріч та погрожують перевіркою, знайте, це шахраї.

Фахівці ГУ ДФС просять громадян, які володіють інформацією про подібні афери, а також про факти корупційних чи протиправних дій з боку співробітників територіальних органів Державної фіскальної служби у Запорізькій області, повідомляти в управління власної безпеки Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькому регіоні за номером: (0619) 42-31-65