image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

На Покровському ярмарку танцювали та співали

zpВ Запоріжжі на дводенному Покровському ярмарку Мелітопольський район порадував відвідувачів широким асортиментом дарів землі. Очолював групу представників Мелітопольщини голова райдержадміністрації Олександр Мангул. На стендах наші аграрії розмістили зразки своєї продукції: овочі, фрукти, саджанці та інші сільськогосподарські товари.
«Мелітопольському району дуже важливо та почесно брати участь у Покровському ярмарку, — підкреслив перший заступник голови райдержадміністрації Володимир Журавльов. — Вітаю зі святом усіх жителів Запорізької області. Бажаю успіху та мирного неба над головою».
В урочистостях взяли участь керівники області, які приділили увагу представникам всіх районів Запорізького краю. Зокрема, завітали до павільйонів Мелітопольського району і ознайомилися з сільськогосподарською продукцією. Мелітопольці подарували очільникам області запашний коровай та фрукти.
На майданчиках танцювали і співали художні колективи.На Покровському ярмарку в черговий раз можна було пересвідчитись, яка багата наша земля і талановиті її люди.