image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Данило-Іванівка святкувала річницю свого створення

IMG_1633Мешканці села Данило-Іванівка нещодавно святкували 183-ю річницю існування свого населеного пункту. На урочистостях селян привітали представники районної влади, політичні та громадські організації, депутати. Голова Мелітопольської райдержадміністрації Олександр Мангул нагадав селянам про рішення важливих проблем і висловив данило-іванівцям свої побажання.

IMG_1607— Прийміть щирі побажання миру, злагоди та достатку вашим сім’ям, родинного затишку у ваших оселях, міцного здоров’я та оптимізму на довгі роки. Нехай здійснюються мрії та надії на краще майбутнє вашого села та кожного його мешканця. А ми спільними зусиллями крок за кроком будемо робити Данило-Іванівку кращою, — сказав Олександр Мангул.
Новенський сільський голова Валентин Бутенко привітав односельчан і підкреслив: він пишається тим, що народився в Данило-Іванівці.
Цінні подарунки від Новенської сільської ради отримали новонароджені, молодята, довгожителі та ті, хто зв’язав себе вузами шлюбу 50 або 25 років тому. Також не обділили і рідну школу — дітям подарували спортивний інвентар.
Депутат райради Микола Димура передав сільському будинку культури музичне обладнання, а учням початкових класів — нову шкільну дошку.
Інші представники районного депутатського корпусу приєдналися до вітань. Продовжилось свято концертом, в якому взяли участь сільські аматорські хореографічні колективи та виконавці-вокалісти.