image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Лебідонька» отримала грант на ремонт приміщення

IMG_1899Нещодавно громадська організація Спілка інвалідів з дитинства та їх рідних «Лебідонька» відзначила своє 15-річчя.

Головою спілки є Маргарита Кандаурова. Жінка розповіла, що «Лебідонька» веде дуже активну діяльність, бере участь в різноманітних тренінгах та спартакіадах. Так, за словами Маргарити Кандаурової, великим поштовхом до прогресу всередині організації став вступ до Всеукраїн-ської Конфедерації Інвалідів.
Наразі до складу «Лебідоньки» входить близько 400 людей з особливими потребами, десь 250 із них — переселенці. Бо з самого початку бойових дій на Сході України організація займається волонтерською допомогою матусям з дітьми і всім тим, хто потрапив у складні життєві обставини, які спровокувала АТО.
Як розповіла координатор проекту «Разом, бо поряд» Олена Стрілецька, «Лебідонька» отримала від іноземного агентства «USAID» грант «Відкриття та підтримка центру громадських ініціатив (Жінки: місцеві та тимчасово переміщені особи)» у сумі 198 тисяч гривень.
«За ці кошти ми вже розпочали ремонт у Спілці інвалідів, плануємо придбати комп’ютери у приміщення «Лебідоньки». Також незабаром зусиллями керівників «Лебідоньки» розпочне роботу тренінговий центр громадських ініціатив активних жінок «Разом, бо поряд».
«Два рази на тиждень протягом півріччя жінки м. Мелітополя та Мелітопольського району братимуть участь у обговоренні різноманітних тем, які найбільше хвилюють суспільство. Головне завдання цього тренінгу — у процесі діалогу знайти оптимальні виходи із складних ситуацій», — підкреслила Олена Стрілецька».
Переїзд та харчування також оплачується за кошти гранту. Активісти «Лебідоньки» сподіваються, що і надалі вони зможуть надавати всебічну допомогу людям з особливими потребами, в тому числі і вимушеним переселенцям.