image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Майже 2 тисячі платників податків Мелітопольської ОДПІ звітують через Інтернет

04_023319_2За дев’ять місяців цього року в Мелітопольській ОДПІ безкоштовні посилені сертифікати ключів електронного цифрового підпису отримали 1995 абонентів. Зокрема, у січні послуги електронного цифрового підпису було надано 380 клієнтам, у лютому – 420, у березні – 230, у квітні – 345, у травні – 150, у червні –102, у липні – 153, у серпні – 60, у вересні — 155 клієнтам. «Зростання кількості користувачів електронних сервісів доводить їх зручність у використанні»- наголошує начальник Мелітопольський ОДПІ Валерій Літинський.

У декларантів є можливість, окрім звичних способів, подати декларацію про майновий стан і доходи електронною поштою, скориставшись електронними сервісами ДФС «Декларування он-лайн”  (http://sfs.gov.ua/incomedecl) та «Електронний кабінет платника податків” (http://kpp.minrd.gov.ua/), а відтак, зекономити час і кошти.

Фахівці Мелітопольської ОДПІ переконують громадян і представників бізнесу, які орієнтуються у своїй діяльності на інновації та інформаційні технології, що електронна звітність — це найбільш зручний та комфортний спосіб спілкування.

Користувачами посилених сертифікатів ключів електронного цифрового підпису у місті Мелітополь можна стати, звернувшись у відділ реєстрації користувачів Мелітопольської ОДПІ за адресою: м. Мелітополь, вул. Кірова, 31. каб.103

Шановні платники податків, нагадуємо, що у  багатьох платників податків у листопаді 2015 року закінчується термін дії посилених сертифікатів ключів! Звертайтеся за отриманням нових сертифікатів ключів вже сьогодні, аби уникнути очікування в черзі у грудні 2015 року!

    Проведення заходів співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ у рамках операцій „Акциз 2015”.

Співробітниками підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ у ході проведення оперативно-слідчих заходів у рамках операцій «Акциз-2015» та «Нафтопродукт-2015» в вересні місяці з незаконного обігу було вилучено паливно — мастильних матеріалів на загальну суму 150 тисяч гривень, алкогольних напоїв на загальну суму майже 72 тисячі гривень, тютюнових виробів на загальну суму майже 17 тисяч гривень. Відповідальність за дані порушення передбачена Кодексом України про адміністративні правопорушення.

Також було виявлено два підпільних виробництва по незаконному виготовленню фальсифікованих алкогольних напоїв, з метою їх подальшої реалізації. В результаті виявлено та вилучено фальсифікованих спиртних напоїв на загальну суму майже 480 тисячі гривень. Відповідальність за дані порушення передбачена частиною другою, частиною третьою статті 204 Кримінального кодексу України. У теперішній час проводяться додаткові слідчо-оперативні заходи по встановленню постачальників сировини для незаконного виробництва спиртних напоїв, а також місць збуту фальсифікованої алкогольної продукції.

 

Правом на звернення громадян скористалось 53 мешканця

м. Мелітополя та району.

За дев’ять місяців поточного року до Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області надійшло 53 письмових звернення громадян. Основними питаннями, що порушувались у зверненнях, надісланих до податкової інспекції залишаються роз’яснення з різних питань податкового законодавства, зокрема, про ухилення від сплати податків, питання стосовно контрольно-перевірочної роботи, реєстраційні номери облікових карток платників податків, єдиний соціальний внесок, податок на доходи фізичних осіб, плата за землю та багато інших. Всі звернення були уважно розглянуті без порушення встановлених законодавством термінів і надані аргументовані роз’яснення.

За зазначений період 82 особи виявили бажання відвідати особистий прийом керівного складу органів ДФС у Запорізькій області. На особистих прийомах найбільш актуальними питаннями, які порушували громадяни стали податок на доходи фізичних осіб, плата за землю, акцизний податок, контрольно-перевірочна робота, місцеві податки, єдиний соціальний внесок та інше.

За більш детальною інформацією про проведення прийому громадян керівним складом та іншими посадовими особами Мелітопольської ОДПІ ГУ ДФС у Запорізькій області, ГУ ДФС у Запорізькій області можна ознайомитись на стендах у ЦОП, а також на суб-сайті ГУ ДФС у Запорізькій області.

 

Операція «Акциз-2015» продовжується
Співробітниками оперативного управління підрозділу податкової міліції Мелітопольської ОДПІ  в одному з магазинів, розташованого в місті Токмак, встановлено факт реалізації алкогольних напоїв без наявності ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями. Описано алкогольних напоїв на суму  8,2 тис. грн. В даних діях вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст. 156 КУпАП.