image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Кожен день перетворюють на свято

9 листопада працівники культури Мелітопольського району зібралися на своє професійне свято в малому залі райдержадміністрації. 

Вони вітали одне одного та згадували творчі досягнення і напрацювання. До працівників культури звернувся голова райдержадміністрації Олександр Мангул.
— У цей нелегкий для країни час ви працюєте, працюють гуртки, ваші кабінети сповнені усмішок. Ви докладаєте максимум зусиль для того, щоб культура нашого району розвивалася. Велика вам пошана.
В свою чергу голова райради Олександр Мордик побажав працівникам культури творчих успіхів та натхнення.
— Те, що ви працюєте в умовах, далеких від зразкових, — подвиг. Адже приміщення за-кладів культури в багатьох випадках потребують ремонту. І все таки ви виконуєте свою важливу справу на досить високому рівні. І за це люди вам вдячні.
З вітальними словами звернувся до своїх колег начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації Володимир Фтіц. Він розповів, що в районі працюють близько трьохсот працівників культури.
— Протягом року ми проводимо більше 4 тисяч масових заходів. Дуже дякую своїм колегам за такий нелегкий, але приємний труд. Також велике спасибі головам районної влади та сільських рад. Завдяки креативності, творчому пошуку і самовідданості працівників районного методичного центру народної творчості постійно підвищується і якість проведення заходів.
В цей день приймали привітання й працівники організаційно-методичного центру народної творчості, якому цього року виповнилося 25 років.
Під час урочистостей грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені кращі працівники культури. За значний внесок у розвиток культури району та з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистец-тва медаллю «За розвиток Запорізького краю» нагородили директора районного організаційно-методичного центру народної творчості Світлану Дубовик. А почесною грамотою Запорізької облдержадміністрації — директора районного центру з охорони культурної спадщини і туризму Юлію Панасенко.
Не залишились без уваги цього дня і ветерани. Діну Петренко привітали як людину, що стояла біля витоків ра-йонного організаційно-методичного центру народної творчості і багато років очолювала його. І тепер, будучи на пенсії, продовжує працювати в Центрі провідним методистом з народної творчості.