image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Свято в Костянтинівці розпочалося з ярмарку

14:31 11.11.2015

4IMG_2834 (Копировать) листопада  мешканці Костянтинівки відсвяткували 156 річницю з Дня заснування села.

В цей день костянтинівці відзначали й своє храмове свято на честь Казанської ікони Божої Матері. З цього приводу присутніх привітав архієпископ Запорізький та Мелітопольський Лука. Він побажав присутнім бути господарями на своїй землі та власними вчинками робити кращою свою малу батьківщину.
Свято в найбільшому селі України відзначали гучно та весело. Гості та костянтинівці бажали один одному всього найкращого, висловлювали любов до населеного пункту. З ранку у селі розгорнувся сільськогосподарський ярмарок, де можна було придбати продукцію за зниженими цінами, також була можливість посмакувати свіжим шашликом та різними наїдками і, звісно, не обійшлося без святкового концерту.
До теплих слів, які лунали на честь костянтинівців, приєдналися з побажаннями районні керівники та депутати районної ради. Заступник голови райдержадміністрації Ольга Станчевська висловила вдячність ветеранам війни та праці, які розбудовували село та заклали основу його розвитку. Заступник голови Мелітопольської районної ради Олександр Баша підкреслив, що костянтинівці — це талановиті та працьовиті люди, які роблять великий внесок у розвиток всього району.
Костянтинівський сільський голова Леонід Біленький зазначив, що головним скарбом села є самі костянтинівці, висловив вдячність односельцям за довгі роки співпраці. Також він висловив надію, що новий склад депутатів сільської ради на чолі із новообраним сільським головою втілить у життя ті проекти з благоустрою села, які вже розпочаті. Під час урочистостей сільський голова вручив матеріальну допомогу учасникам антитерористичної операції та подарунки ветеранам Другої світової війни і воїнам- інтернаціоналістам (на фото внизу). Ветеран Другої світової війни Василь Лисенко подякував костянтинівцям за увагу до людей його покоління.
В День народження села нагороди одержали представники «Золотого фонду» Костянтинівки, подарунки також отримали наймолодші мешканці населеного пункту та багатодітна родина. Святковий настрій підтримували солісти і творчі колективи сільського будинку культури та району.