image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Ресторану був потрібен повар

Мелітопольський районний центр зайнятості активно налагоджує взаємовигідні партнерські відносини з роботодавцями. Наприклад, високі результати дає суттєва підтримка з боку центру зайнятості заради збільшення кількості робочих місць. Мова йде про компенсацію фактичних витрат роботодавцям на сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за працевлаштування безробітних на нові робочі місця.

Участь роботодавців у програмах створення робочих місць за умови компенсації роботодавцю єдиного соціального внеску дозволяє районному центру зайнятості щороку працевлаштовувати велику кількість безробітних. Такою послугою скористався і власник (шеф) ресторану «GRILL HOLL» Олексій Нєдєлько. Він поділився своїм досвідом співпраці з районним центром зайнятості.
— Більше двох років тому, коли ми створили наше підприємство, стало питання щодо працевлаштування працівників. Я звернувся в районний центр зайнятості, де мені підказали, що є спеціальна програма, згідно з якою безробітні спочатку стажуються, а після успішного стажування — офіційно працюють. Того року за цією програмою ми працювали з однією людиною, цього року — з двома.
Олексій Нєдєлько запевнив, що пошук робочих кадрів через районний центр зайнятості є доволі зручним та швидким.
— В центрі зайнятості є база даних, до якої звертаються люди, які мають певну освіту. Так, специфіка нашого ресторану — це пошук людей з освітою «повар», «бармен». Самотужки шукати людей, які мають відповідну освіту — складно і досить довго.
Олексій Нєдєлько переконався в перевагах співпраці з районною службою зайнятості та закликав безробітних скористатися такими послугами, а роботодавців — не відмовлятися від вигідної співпраці.
— Я вважаю, що ця програма дуже корисна для розвитку малого та середнього бізнесу.
Зі свого боку начальник відділу по роботі з роботодавцями районного центру зайнятості Наталя Черкашина розповіла про механізм виплати компенсації фактичних витрат роботодавця на сплату єдиного соціального внеску за працевлаштування осіб, яким надано статус безробітного, на нові робочі місця.
— Сплата компенсації роботодавцю здійснюється згідно зі ст. 26, 27 Закону України про зайнятість населення. Ця програма передбачена виключно для тих, хто працює без заборгованості зі сплати ЄСВ, по роботі яких не порушені справи про банкрутство, а також які приймають на роботу або пільгову категорію населення, або якщо роботодавець працює за пріоритетними видами економічної діяльності.
Наталя Черкашина розповіла про основні умови програми.
— Виплата компенсації здійснюється щомісяця протягом 12 календарних місяців. Робітник має гарантію працевлаштування на строк не менше 2 років. У разі звільнення працівника, за якого виплачувалася компенсація, з ініціативи роботодавця або за згодою сторін до закінчення 2- річного строку, сума ви-плачених коштів повертається в повному обсязі до бюджету відповідного фонду або на його робоче місце за направленням центру зайнятості праце-влаштовується інший зареєстрований безробітний.
Так, найбільш активною категорією роботодавців, що охоче залучається до будь-яких нововведень та співпраці з центром зайнятості, є фізичні особи — підприємці. Так, минулого року районний центр зайнятості влаштував за цією програмою 21 людину, цього року поки 11 осіб.
Співпраця з роботодавцями дуже ефективна, якщо вона будується на основі врахування інтересів і роботодавця, і безробітного.