image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Тиждень толерантності в Астраханській школі

BwORV87Y0EgОстаннім часом слово „толерантність” набуло значної популярності і стало міжнародним терміном і важливим поняттям у проблематиці миру. У виховному просторі тема „толерантність” відіграє велике значення.

У рамках відзначення Міжнародного Дня толерантності (16 листопада) та з метою формування в учнів загальнолюдських моральних цінностей, задля пропаганди принципів терпимості та розвитку толерантних настанов усіх учасників навчально-виховного процесу в Астраханській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів з 16.11.2015 по20.11.2015 року було проведено просвітницьку акцію «16 листопада — День толерантності».
Упродовж тижня робота педагога-організатора Ревтової Ганни Василівни, психолога Гончарової Людмили Валеріївни та класних керівників 1- 11 класів була спрямована на розуміння необхідності реалізації принципів толерантності в суспільстві, потребу злагоди, повагу до інших людей, їхніх думок, дотримання своїх переконань і визнання такого ж права за іншими. Психологом школи Гончаровою Л.В проведено перший тренінг для учнів 1 класу «Квітка толерантності».. Були надані рекомендації класним керівникам по формуванню толерантності в учнів.
nX7ZmBofLroПлан проведення тематичного тижня був насичений та різноманітний:
— Проведено загальношкільну лінійку з презентацією на тему «Толерантність»;
— проведено конкурс емблем «Як я розумію толерантність»;
— виготовлено Дерево Толерантності;
— проведено тренінгові заняття з учнями початкових класів;
— анкетування, тестування.
Заступник директора   з навчально- виховної роботи Щербакова І.В.