image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

«Я — громадянин!»

Таку назву має обласний патріотичний конкурс, який відбувся у Мелітополі 21 листопада. У конкурсі змагалися учні старших класів мелітопольських шкіл.

Квест-гру «Я — громадянин!» для мелітопольських учнів старших класів організували співробітники Обласного центру патрі-отичного виховання молоді до Всеукраїнського тижня права. Квест-гра була присвячена Дню гідності та свободи. Співорганізаторами стали Управління молоді, фізичної культури та спорту ЗОДА сумісно з Координаційною радою молодих юристів при Головному територіальному управлінні юстиції у Запорізькій області та Управлінням освіти Мелітопольської міської ради, Мелітопольською районною організацією Товариства Червоного Хреста України. У заході взяли участь 19 команд шкільної молоді 9-11 класів міста Мелітополя, а це понад 200 учнів. Протягом гри команди дізналися більше про державні установи, необхідні у громадському житті людини, та отримали нагоду поринути у світ прав та обов’язків. На конкурсних етапах учасників чекали цікаві завдання — складали різноманітні заяви (на вступ до вищого навчального закладу, на одержання закордонного паспорта, вчилися заповнювати декларації, за допомогою он-лайн ресурсів отримувати довідки. Також вони вчилися надавати домедичну допомогу під наглядом працівників Товариства Червоного Хреста та  виготовляти патріотичну символіку.

Третє місце розділили команди двох міських шкіл — № 8 та № 1. Друге місце зайняла команда учнів школи № 15. Переможцем конкурсу стала команда школи № 24. Усі команди були нагороджені грамотами за участь. А команди-переможці отримали отримали кубки.