image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Футболісти змагалися за Кубок ім. Івана Зорі

21:23 25.11.2015

Минулими вихідними відбувся турнір з міні-футболу на Кубок пам’яті Героя Соціалістичної праці Івана Зорі. Участь в ньому взяли вісім футбольних команд району.

Як розповів голова районної громадської організації «Спорт для всіх» Володимир Бєлокопитов, ініціатором такого матчу став голова районної федерації футболу.

— Була ініціатива голови районної федерації футболу Геннадія Принуса, ми порадилися і вирішили, що запровадити турні-ри на честь людей, які зробили великий внесок в розбудову Мелітопольського району буде правильно, — розповів він.

І така ідея знайшла відгук як у футболістів, так і в небайдужих до спорту благодійників. Зокрема, турнір пам’яті Івана Зорі пройшов за фінансової підтримки керівника агрофірми «Мир» Василя Руденького. Володимир Бєлокопитов також зазначив, що рівень майстерності футболістів району зростає з кожним матчем, наразі розриви в рахунках у більшості складають один- два голу.

Ігри на кубок Івана Зорі відбувалися в двох відбірковий групах, команди, які посіли перше та друге місця, вийшли в стикові матчі. Так, за третє місце змагалися «Колос» з Новопили-півки та ФК «Вознесенка», між спортсменами точилася напружена боротьба за перемогу, але довгий час жодній з команд не вдавалося забити гол. Лише на останній хвилині м’яч потрапив у ворота вознесенців, таким чином гравці «Колосу» за-   йняли почесне третє місце. У фіналі зустрілися спортсмени з «Фрунзе» (Костянтинівка) та з «України» (Новгородківка). Впродовж всього матчу несподівано лідирували футболісти з Новгородківки, які раз по раз відбивали атаки костянтинівців, при цьому не забували і про власні атаки. Лише в середині другого тайму гравцям «Фрунзе» вдалося зрівняти рахунок. Наприкінці фінального протистояння, коли більшість вболівальників повірила в те, що долю змагань вирішуватимуть у серії післяматчових пенальті, гравцям костянтинівської команди вдалося провести швидку атаку з короткими пасами поблизу воріт суперника і таки забити переможний гол. Невдовзі пролунав фінальний свисток, який зафіксував остаточний рахунок 3:2 на користь «Фрунзе». Капітан  команди отримав перший Кубок пам’яті Героя Соціалістичної праці Івана Зорі.

Також призи отримали кращі гравці. «Кращим воротарем» став Олексій Цеватий з «Фрунзе», «кращим захисником» ви-знано Олександра Самуїлова з «Колосу», звання «кращий нападник» отримав Олександр Крук з «України».

Всі команди отримали грошові премії від спонсора турніру- директора агрофірми «Мир» Василя Руденького. Організатори футбольних змагань зазначають, що відтепер подібні заходи стануть традиційними для футболістів району.