image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Козаки захищають лісосмуги від вирубування

Спілка громадських організацій «Мелітопольський козачий полк» та її підрозділи визнані одними з кращих в Запорізькій області. Таку думку  висловив перший заступник голови координаційної ради з питань козацтва Запорізької облдержадміністрації Дмитро Сухінін. 

— Ваша козацька рада працює, мабуть, найкраще з козачих організацій районів та міст Запорізької області… Я думаю, що роботу необхідно визнати відмінною та подякувати всім отаманам за діяльність, — зазначив він під час засідання районної координаційної ради з питань козацтва.

Захід очолив перший за-ступник голови Мелітополь-ської райдержадміністрації Володимир Журавльов, який наголосив, що  районне керівництво та місцеві очільники докладають максимум зусиль для підтримки козацьких організацій.

Під час заходу про свою роботу розповіли  керівники територіальних підрозділів громадського формування «Козацький дозор». Так, всі члени організацій чергують під час масових заходів у населених пунктах з метою підтримання громадського порядку, проводять профілактичну та роз’яснювальну роботу з сім’ями, які ведуть асоціальний спосіб життя. Одна з найбільших проблем в районі, з якою борються козачі органі-зації — вирубування лісосмуг. Для запобігання незаконному знищенню дерев активісти організовують рейди з метою виявлення браконьєрів.

Голова ради старійшин спілки громадських організацій «Мелітопольський козачий полк» Геннадій Хохлов розповів, що велику увагу козацтво району також приділяє патріотичному вихованню молоді. Для учнів проводяться екскурсії місцями бо-йової слави, в школах відбуваються зустрічі, під час яких члени громадських організацій розповідають історію козацтва, школярі посвячуються у козачата.

По завершенні засідання го-лова обласної координаційної ради з питань козацтва Дмитро Сухінін попросив представників громадських організацій та райдержадміністрації відновити операцію «Дозор» та посилити контроль за дотриманням громадського порядку.