image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Поліцейських чекає переатестація

73677_17 листопада в Україні набрав чинності  закон України «Про національну поліцію». Тож відтепер правопорядок на території Мелітополя та Мелітопольського району підтримують співробітники Мелітопольського відділу поліції. 

За словами помічника начальника відділу поліції Гліба Коваля, перейменування не впливає на поточну роботу правоохоронців, і громадяни можуть повідомляти про правопорушення у звичному режимі.

— Хочу запевнити мешканців Мелітопольського району, що вони не залишаться без уваги, охорона громадського порядку здійснюватиметься як на території району, так і міста, продовжують працювати  опорні пункти дільничних інспекторів поліції, графіки прийому дільничних не змінились, — зазначив він.

За словами поліцейських, в лавах правоохоронців перехідний період, зокрема, переатестація особового складу,  триватиме впродовж 2016 року. В цей час можливо, що по-ліцейські працюватимуть у формі з написом «Міліція».

Гліб Коваль зазначив, що у відділі наразі брак кадрів, тож всі охочі можуть подавати заяви і долучатися до лав по-ліцейських. Після подачі заяви претендентам на посаду в поліції необхідно буде пройти низку тестувань, перевірку стану здоров’я та спецперевірки. Якщо всі результати відповідатимуть нормам, то охочих приймуть на роботу до правоохоронних органів.

За словами Гліба Коваля, незважаючи на зміну назви, основним критерієм, за яким оцінюватимуть якість роботи по-ліцейських, залишається рівень довіри громадян.