image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

До уваги юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців!

ministerstvo-yustitsiyi-ukrayini21 листопада 2015 року набирає чинності Наказ Міністерства юстиції України від 02.11.2015 № 2140/5 «Про затвердження форм реєстраційних карток». Цим наказом затверджено нові удосконалені та спрощені форми реєстраційних карток, відповідно до яких надається можливість:

  • ставити відмітку, що засновник є кінцевим бенефіціарним власником (контролером) юридичної особи. У такому випадку не заповнюється окрема сторінка для внесення відомостей про кінцевого бенефіціарного власника (контролера) (форма 1,2,4 та 9) ;
  • друкувати реєстраційну картку з одного або двох боків аркуша;
  • не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності відомостей для їх заповнення (форма 1,2,7,9);
  • не заповнювати і не подавати відповідні сторінки реєстраційної картки у разі відсутності змін до відомостей (форма 3,4,11).

Отже, обов’язково заповнюється та подається перша сторінка відповідної реєстраційної картки із зазначенням кількості усього поданих сторінок та інші заповнені сторінки. Не заповнені сторінки не подаються, як це вимагалось раніше.

Нові форми реєстраційних карток розміщені на веб-сайті Департаменту державної реєстрації (http://ddr.minjust.gov.ua/ua) за посиланням  Головна/Форми реєстраційних заяв/Сфера державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців/ Форми реєстраційних карток   та на веб-сайті Управління державної реєстрації (http://rszp.gov.ua/) за посиланням  Напрями діяльності/ Державна реєстрація юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців/Форми запитів та повідомлень, які подаються державному реєстратору.

 

У правління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Запорізькій області