image image image image image
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Урок пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років в Новобогданівській ЗШ І-ІІІ ступенів

Пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від голоду, заподіяного сталінським тоталітаризмом у 1932-1933 роках, пам’яті тисяч українських сіл і хуторів, які зникли з поверхні землі після найбільшої трагедії ХХ століття, присвячується!

27 листопада у Новобогданівській ЗШ І-ІІІ ступенів  відбувся Всеукраїнський урок пам’яті жертв Голодомору 1932-1933 років, який підготував педагог-організатор Агошков М.О. разом з учнями 9А класу. Підчас уроку демонструвалися  відео фрагменти документальних фільмів про жертв Голодомору 1932-1933 років, учні 9А класу декламували вірші та запалили свічки під час хвилини мовчання.

Протягом тижня у кожному класі були проведені різноманітні за формами виховні заходи, а саме: уроки-реквієми, уроки-плачі, уроки-спогади, уроки-диспути.

Голодомор 009 в газетуШколярі висловлювали свої думки щодо цієї трагічної сторінки в історії України. Адже правда про голод потрібна не лише тим, хто пережив його, а й нам, молодому поколінню, бо ми творимо і творитимемо історію для наших нащадків, а це – пам’ять народу.

Окрім цього, традиційно учні та педагоги школи увечері 28 листопада запалять на підвіконнях своїх осель свічки пам’яті, що нагадають про трагічні події голодоморів і політичних репресій в Україні.

Заступник директора з навчально-виховної роботи

Новобогданівській ЗШ І-ІІІ ступенів

Гречана І.Ю.